Residents of NSW – Surname – ‘L

 

This listing is only an extract from my data base and is not complete as others names have since  been added. If you are researching you need to contact me at txcallaghan@gmail.com. Also you will need to read more here

The actual’ entry in the data base provide first name, address, occupation and other information such as appointment. All entries state the source of the material.

NSW Residents Vol 3_primary
Place First Name Surname
Wheeo Lansdowne
Sydney Lassetter & Co.
Sydney Lassetter & Co.
Merriwa Lawler Bros.
Sydney Lee & Ross
Sydney Lee & Ross
Singleton District Lethbridge Bros.
Sydney Levi & Co.
Sydney Levy & Scott
Bathurst Levy Brothers
Sydney Lewin & Berg
Sydney Lewin & Berg
Buckley’s Crossing Litchfield Bros.
Cassilis District Lloyd & Lamb
Wanaaring London Bank of Australia
Richmond Long & Hill
Narrabri Lord Bros.
Wagga Wagga South Lorimer & Martin
Dungog District Lowe & Coneley
Murrumbidgee District ‘Toomoorooma’ Lowther & Brookes
Wardell Lumby & Son
Ganmain Lynan & McDonald
Rydal A. Lamb
Branxton A. Lambert
Port Stephens A. Laurie
Bega A. Law
Wallabudah (sic) A. Lawler
Bowenfels A. Lay
North Sydney A. Lemcke
Sydney A. Lemond
West Maitland A. Levein
West Maitland A. Levien
Morpeth A. Levin
Sydney A. Lewis
Wallsend A. Lewis
Sydney A. Lindsay
Braidwood A. Lindsay
Tamworth A. Lochtin
Tamworth A. Loder
Liverpool Plains District A. Loder
Lithgow A. Lowndes
Newcastle A. Lumsdaine
Mount Sturt A. & J. Lang
Singleton A. A. Lester
Sutton A. A. Lucas
Singleton A. B. Lambert
Forbes A. C. Lafermann
Newcastle A. F. Lockhead
Bowenfels A. H. Le Messurier
Coolac A. H. Le Mesurier
Branxton A. H. Lewis
Lismore A. H. Litchfield
Bringelly A. J. Liddell
Sydney A. J. E. Lane
Singleton A. L. Lambert
Wee Waa A. M. Loder
Cooerwull (Lithgow) A. McC. Lobban
Singleton A. R. Lester
Sydney A. S. Le Maire
Rawden Vale A. T. Laurie
Port Stephens A. T. Laurie
Morpeth A. T. Lloyd
Gilgandra A. W. Lang
Orange A.S. Lee
Sydney Aaron A. Levy
Wallsend Achibald Ernest Lidbury
Wallsend Ada Ann Llewellyn
Wallsend Addrienne Lewis
Coonamble Ah Lem
Bathurst Ah Lun
Wallsend Albert Ernest Linsley
Plattsburg Albert James Lidbury
Sydney Albert Langford Lister
Condobolin Alec. Lucas
Balmain Alex. Long
Dungog District Alex. Thos. Lawrie
Deniliquin Alexander Landale J. P.
Strathfield Alexander Law
Bathurst District Alexander Lobban
Wallsend Alexander Logan
Goulburn Alexander Lowry
Newcastle Alexander Lumsdaine
Sydney Alfred Leggett
Hill End Alfred LeMessurier
West Maitland Alfred Levin
Wallsend Alfred Lewis
Condobolin Alfred Lisle
Wallsend Alfred Llewellyn
Newcastle Alfred Love
Tooma Alfred Lukins
Branxton Alfred H. Lewis
Manly Alfred J. Levy
Plattsburg Alfred Lambert Linsley
Yarrawa Alfred Oram Lane
Mossman’s Bay Alfred T. Lewis
Wallsend Alice Llewellyn
Wallsend Alice Ann Lewis
Plattsburg AliceAmelia Lonergan
Hay Allen Lakeman
Cassilis Ambrose Lovegrove
Cassilis Ambrose Lovegrove
Gresford Amelia Lawrence
Plattsburg Amram Lewis
Broke Amy Gertrude Leslie
Plattsburg Amy May Lockett
Armidale District Andreas Lasker
Forbes Andrew Lena
Bathurst Andrew Little
Newcastle Andrew Lockerley
Murrurundi Andrew Loder
‘Bundulla’ Liverpool Pls. District. Andrew Loder
Carcoar District Andrew Lynch
Wollongong Andrew Lysaght
Casino Angus Livingstone
Plattsburg Ann Leach
Plattsburg Ann Lonergan
Wallsend Annie Laverick
Gresford Annie Lawrie
Padington Annie Lennon
Plattsburg Annie Linsley
Plattsburg Annie Linsley
Wagga Wagga Annie Lynch
Mudgee Archibald Lamont
Plattsburg Archibald Lawson
Scone District Archibald Little
Plattsburg Archibald George Lewis
Plattsburg Archibald Thomas Lewis
Bringelly Arrthur Liddington
Greenfield Farm Arthur Leary
Lismore Arthur Leonard
Bowning Arthur Leslie
Broke Arthur Leslie
Plattsburg Arthur Lever
Bundarra Arthur Little
Mitchell’s Flat Arthur Lowe
Sydney Arthur Lubeck
Orange Arthur H. Lack
Murrumbateman Arthur J. Langley
Wallsend Azariah Lewis
Singleton B. Loder
Concord B. Loobie
Sydney B. Lowe
Millers’s Point B. Lowe
New Lambton B. Lunn
Balmain B. Lynch
Forbes B. S. Levick
Plattsburg Beatrice Florence Lewis
Broke Belcher Lawerence
Sydney Benjamin Lafuira
Clarence Distirct Benjamin Lee junr.
Bathurst Benjamin Lee P. M.
Oberon Benjamin Lunn
Bowning Bertha Agnes Loomes
Wallsend Bessie Lowery
Plattsburg Blanche Lean
Parramatta Bridget Lambert
Waratah Bridget Lee
Parramatta C. Lamb
Sydney District C. Lamond
Scone District C. Lawler
Goulburn District C. Leary
Penrith District C. Lee
Kempsey C. Lett
Gunnedah C. Lewin
Grafton C. Lickiss
Tamworth C. Liebig
Tumberumba C. Linder
Coonamble C. Lipton
Newbridge C. Little
Mudgee District C. Lowe
Grafton C. Luckett
Penrith District C. Junr. Lee
Orange C. A. Linberg
Wellington District C. B. Lowe
Mudgee C. B. Lowe
Grafton C. H. Lawson
Sydney C. H. Long
Redfern C. J. Lamy
Sydney C. J. Lewin
Tumut C. J. Lloyd
Urana C. M. Lloyd
Buckley’s Crossing Cath. Lynch
Gresford Catharine Lawrence
Gresford Catharine Lawrence
Plattsburg Catherine Lowe
Gundagai District Catherine Luff
Wallsend Catherine Lundy
Broke Catherine Elizabeth Leslie
Branxton Charles Lamkins
Sydney Charles Lamy
Thyra Charles Larcombe
Hurstville Charles Lardner
Newcastle Charles Laurence
Cassilis Charles Lawn
Liverpool Charles Laws
Delegate Charles Lawson
Newbridge Charles Little
Towrang Parish Charles Lovell
Sydney Charles Lovely junr. J. P.
Not stated Charles Lucas
Whealbar Charles Lynn
Wallsend Charles Arthur Linsley
Orange Charles Edward Leak
Grafton Charles George Layton
Lambton Charles george Leacock
Darling Pastoral District Charles George Norman Lockhart
Sydney Charles H. Long
Sydney Charles H. Love
Plattsburg Charles Herbert Leslie
Singleton Charles Hercules Lyttle
Major’s Creek Charles J. Lewis
Lithgow Charles J. Lindal
Broke Charles John Long
Narrabri Charles M de Lepevancher
Maitland Charles Thomson Lusby
Lachlan District Charles W. Ligar
Lachlan District Charles W. Ligar
Lachlan District Charles W. Ligar
Lachlan District Charles W. Ligar
Lachlan District Charles W. Ligar
Lachlan District Charles W. Ligar
Lachlan District Charles W. Ligar
Lachlan District Charles W. Ligar
Lachlan District Charles W. Ligar
Lachlan District Charles W. Ligar
Lachlan District Charles W. Ligar
Albury Charles W. Likely
Kiama Charles William Lacey
Corangula Charlotte Ling
Newcastle Chas. Lawerenc
Stroud Chas. Simpson John Lowe
Wallsend Chris. Lawson
Goulburn Christian Last
Wallsend Christopher Lawson & Son
Plattsburg Christopher Lean
Plattsburg Clara Lawson
Kars Springs Claudius Leard
Sydney D. Lacerda
Sydney D. Lacerda
Boatharbour D. Laird
Bourke St. Sydney D. Law
Sydney D. Law
Bungendore D. Leahy
Port Macquarie District D. Lewis
Farrington D. Louis
Millthorpe D. C. Lockie
Graman D. J. Lowe
Somerville D. P. Lynch
Conargo Daniel Laugton
Guineacore Daniel Lenane
Wallsend Daniel Lewis
Wallsend Daniel Llewellyn
Hill End Daniel Love
St. Leonard’s Creek Daniel Lynch
East Maitland Daniel Lyons
Maitland Daniel Lyons
Weetaliba David Langwell
Dubbo District David Law
Murrurundi David Lawerence
Wallsend David Lees
Marsden David Leslie
Plattsburg David Lewis
East Maitland David Ley
Huntingdon David Lindsay
Hartley Vale David Lombard
Plattsburg David Lonergan
Lewinsbrook David Lovitt
Plattsburg David Lowe
Circular Quay David Lynch
Paterson David Clements Lorger
Plattsburg David junr. Lonergan
Plattsburg David junr. Lowe
Plattsburg David Murrray Lawson
Millthorpe De Darteret Lockle
Mountain Line Stn. Denis Lee
Lucknow Denis Louis
Carcoar District Donald Larnach
Wilcannia E. Lafazette
Lambton E. Lamb
Waverley E. Lassan
Wallsend E. Leach
Sydney E. Lee
Nambucca E. Leeson
Obley E. Legeresley
Bendemer E. Leidrieter
Mount Costigan E. Lidbury
Murrumbah E. Lloyd
Murrumbah E. Lloyd
Sydney E. Lloyd
Sydney E. Lorking
Boatharbour E. Lovell
Plattsburg E. Lowrey
Mossman’s Bay E. Lufft
Cootamundra E. B. Lumley
Macdonald Town E. F. Liardet
Singleton E. G. Lampkin
Narrabri E. H. Lloyd
Singleton E. K. Lambert
Singleton E. K. Lambert
Beecroft E. L. Lamont
Warren E. R. S. Larbalestier
Mudgee Ebenezer Lovejoy
Branxton Ed. Lewes
Sydney Ed. Lowther
Picton Ed. G. Larkin
Ballina Edgar Fitzjames Little
Gresford Edith Annie Lawrie
Singleton Edith Hannah Beatrice Long
Gresford Edith Louisa Lawrie
Mudgee Edmund Luck
Lower Darling Edmund M. Lockyer
Dry Creek Edward Langford
Dulwich Edward Langford
Grafton Edward Langham
Bridgeman Edward Leary
Wingham District Edward Lee
Nambucca Edward Leeson
Bendemeer Edward Leideriter
Branxton Edward Lewes
Wallsend Edward Lewis
Mudgee District Edward Long
Goulburn Edward Long
Plattsburg Edward Lorrey
Plattsburg Edward Lowe
Plattsburg Edward Lowe
Bullenbong Edward Luckie
Wellington Edward Lynch
Tamworth Edward B. Lumley
Sydney Edward F. Leist
Picton Edward Gerald Larkin
Parramatta Edward J. Love
Bunnan Edward L. Long
Narrabri Edward T. Loveless
Bayhurst Edward T. P. Lloyd
Queanbeyan Edwin Land
Forbes Elias Lowry
Parramatta Elias Luke
Not stated Eliza Leplaw
Not stated Eliza Leplaw
Trunkey Creek Elizabeth Lee
Broke Elizabeth Leslie
Wallsend Elizabeth Lewis
Goulburn District Elizabeth Lodge
Plattsburg Elizabeth Lowe
Cambewarra Elizabeth Lumsden
Gresford Elizabeth Ann Lawrence
Broke Elizabeth Ann Leslie
Plattsburg Elizabeth Ann Lewis
Inverell Elizabeth Jane Latimer
Wallsend Ellen Lewis
Sydney Ellen Lloyd
Sydney Ellinor Lynch
Plattsburg Ellis Leach
Plattsburg Ellis Leach
Gresford Emma Layer
Broke Eric Andrew Loder
Broke Ernest George A. Loder
Sydney Ernest H. Llewellyn
Tragere Eugene Leader
Ramond Terrace Eugene Luckie
Guildford Ewen Lewis
Singleton F. Langsford
Sydney F. Larter
Sydney F. Larter
Pyrmont F. Lassen
Marulan Station F. Liardet
Sydney District F. Linnigan
East Kempsey F. Litchfield
East Kempsey F. Litchfield
Scone District F. Little
Not stated F. Locane
Limeburners Creek F. Lynch
Limeburner’s Creek F. Lynch
Kyamba F. A. Leseberg
Cassilis District F. C. Lambe
Singleton F. G. Logue
Emu Plains F. J. Lansdowne
Sydney F. L. Lyons
Douglas Park F. W. Le Messurier
Cobargo F.A. Laureana
Wallsend Fanny Lawson
Newcastle Fanny L’Estrange
Sydney Fanny Long
Gunning Fanny C. Lawliss
Gunning Fanny Clayton Lawless
Bowral Federick Thomas Lewis
Gresford Flora Annie Lawrie
Plattsburg Florence Lonergan
Plattsburg Florence Ann Emma Lawson
Gresford Florence Muriel Lindeman
Tenterfield Francis Lardner
Jones Island Francis Longworth
Limeburner’s Creek Francis Lynch
Branxton Francis Edward Long
Newtown Francis T. Ford Langeschwendt
Bathurst Frank Lloyd
Lochnager Fred. Lambert
Cassilis District Fred. C. Lamb
Goulburn Frederick Lawes
Lewinsbrook Frederick Lomas
Cundletown Frederick Longley
Bendemeer Frederick William Leidreiter
Branxton Frederick William Lewes
Wentworth Frederick Wm. Lehman
Dapto G. Lambert
Goulburn Station G. Landers
Campbelltown G. Larkin
Grafton G. Lattermon
Camden G. Layton
Redfern G. Lees
Newcastle G. Lennon
Goulburn District G. Leonard
Armidale G. Lewis
Tumberumba G. Loder
Glen Innes G. Long
Goorangoola G. Lonsdale
Sydney G. Lorking
Borambil creek G. Lovegrove
Penrith District G. Luke
Wentworth G. Lush
Singleton G. B. Lloyd
Coonamble G. D. Lane
East Bourke G. E. Lewis
Singleton G. H. B. Littlejohn
Narrabri G. J. Lewis
East Maitland G. J. T. Lowe
Wollongong G. P. Lambert
Sydney G. S. Lindeman
Mungindi G. T. Lamb
Canadian Lead G. W. Last
Albury G.B.L. Lowe
Sydney Garino Luigi
Guildford George Lackey
Guilford George Lambert
Guildford George Lambert
Branxton George Lanaham
Paterson George Landers
Singleton George Lane
Yass George Langham
Parramatta George Langley
Mossman’s Bay George Langley
Lismore George Larkin
Lismore George Larkin J. P.
Bathurst District George Larnach
Murrurundi District George Laurence
Burragaa George Leapord
Hay George Leary
Hay George Leary
Gerringong George Lee
Forbes George Lee
Bowenfells George Lee
Burrajaa George Leopard
Tarcutta George Lesberg
Broke George Leslie
Armidale District George Lewis
Cooma District George Lewis
Wallsend George Lewis
Wollongong George Lindsay junr.
Forbes George Lobsey
Forbes George Lobsey
Balranald George Lobsey
Cowra George Lockyer
Cowra George lockyer
Singleton George Loder
Sydney George Long
Plattsburg George Lonsdale
Corowa George Louch
Corowa George Louche
Cassilis District George Lovegrove
Wallsend George Lowery
Sydney George Loyan
Winsdor District George Lucas
Wombat George Lyons
Coonamble George A. Lloyd
Kelso George Andrew Lowe
Glanmire George D. Little
Maitland District George Edward Long M.A.
Bendick Murrell George Edwin Lyell
Ashfield Corps George Frederick Ligins
Dubbo George Henry Langley
Forbes George Herbert Legge
Bridgeman George L. Lethbridge
Berrima George Proud Lambert
Singleton George T. Loder
Paterson George William Lawrence
Lismore George William Locke
Urana Gilbert William Lamb
Forbes H. Lambert
Singleton H. Lancaster
Kincumber H. Lane
Forbes H. Lee
Deniliquin H. Lee
Wingham H. L’Estrange
West Wallsend H. Ley
Fernmount H. Lichfield
Young H. Loane
Singleton H. Loder
Camden H. Longhurst
Lithgow H. Lumsdaine
Mosgiel H. A. Laird
Mossgiel H. A. Laird
Boggabri H. A. H. Lott
Tragere H. B. Little
Sydney H. C. Langley
Newcastle H. C. Langwill
Condobolin H. G. Lees
Condobolin H. G. Lees
Kincumber H. H. Lane
Kincumber H. H. Lane
Urana H. H. P. Lublin
Yetman H. J. Lancaster
Singleton H. J. Larney
Scone H. J. Leary
Paterson District H. J. Lindeman
Murrumbidgee River H. R. Labatt
Singleton H. R. Lampkin
Wallsend Hannah Laverick
Tent Hill Hannah Law
Wallsend Hannah Lowery
Tumberumba Hannah M. Langford
Gresford Harriet Lawrence
Gresford Harriet Lee
Bodangora Harris Levy
Wallsend Harry Laurer
Port Stephens Heads Henry Laman
Monteflores Henry Lambert
Lochnager Henry Lambert
Kogarah Henry Lambert
Sydney Henry Lane
Wallsend Henry Langley
Goulburn District Henry Latham
Sydney Henry Lee
Sydney Henry Lee
Sydney Henry Leopold
Wyong Henry Levet
Wyong Henry Levett
Paterson Henry Lewis
West Wallsend Henry Littlejohn
Breadalbane Henry Lodge
Bundanoon Henry Lovell
Uralla ( Gold Field) Henry Low
Bathurst Henry Lucre
Evan Plains Henry Lucre
Balmain Henry Ludet
Summer Hill Henry Ludford
Hartley District Henry Lumsdaine
Tamworth Henry Lye
Tamworth Henry Lye
Boggabri Henry Albert Heyward Lot
Canberra Henry Kent Lloyd
Berry Henry L. Lovegrove
Hay Henry Lill Lindsay
Orange Henry Lill Lindsay
Bringelly Henry R. Lowe
Sydney Henry W. Little
Ryde Henry Westenra Lentaigne
Plattsburg Herbert Lean
Sydney Herbert Lester
Wallsend Herbert Locking
Wallsend Hiram Longdon
Walcha Honora Lock
Winsdor District Hugh Lindsay
Warialda Hugh Roland Labatt
Newcastle Hugh Wm. Lea Holt
Five-mile Dam Hugo Larson
Douglas Park Stn. Hy. Ludford
Fordwich Isaac Lancaster
Vere Isaac Lancaster
Wallsend Isaac Lowery
Wallsend Isabel Drummond Lean
Gresford Isabella Lawrence
Plattsburg Isabella Lever
Newtown Isaiah Little
Balmain Isidora C. Long
Balmain Isidora Charlotte Long
Woodville J. Lackey jun.
Wingham J. Lambert
Orange J. Lamont
Orange J. Lamont
Wheeny Creek J. Lamrock
Wheeny Creek J. Lamrock
Macleay River J. Lancaster
Rouse Hill J. Land
Shoalhaven J. Lang
Woodburn South J. Lang
Newbridge J. Lang
Euston J. Langtree
Camperdown J. Larkins
Wingham J. Latham
Bega J. Latimer
Grafton J. Latter
Newcastle J. Laughton
Young J. Law
Sydney J. Lawerence
Marrickville J. Lawerence
Rydal J. Lawson
Kempsey West J. Lawson
Maitland J. Laybutt
Maitland J. Laybutt
Michaelago J. Leach
Cassilis District J. Leard
‘Bramble’ J. Leddra
“Bramble” J. Leddra
Bungendore J. Lee
Murrumbidgee River J. Leeman
Gosford J. Lees
Goulburn District J. Leham
Darlinghurst J. Leighton
Shoalhaven J. Lenehan
Munmuraa J. Lennox
Camden Haven J. Leonard
Camden Haven J. Leonard
Camden Haven J. Leonard
Plattsburg J. Lewis
Lambton J. Lightfoot
Tumberumba J. Lindray
Huntingdon J. Lindsay
Toogong J. Liremore
Coonamble J. Little
Lismore J. Littlechild
Not stated J. Lloyd
Sydney J. Lock
Cessnock J. Lodge
Lismore J. Lofts
Wilcannia J. Long
Lithgow J. Longford
Wallsend J. Longworth
Maitland J. Loudon
Sydney Gaol J. Lovett
Lithgow J. Lowman
Lithgow J. Lowman
Sofala District J. Lowrie
Mudgee J. Luck
Ryde J. Luherborrow
Sydney J. Luland
Wentworth J. Lush
North Sydney J. Lutwyche
Wellington J. Lye
Parkes J. Lyell
Adamstown J. Lyme
Redfern J. Lynch
Welcome J. Lynch
Kempsey J. Lynn
Surry Hills J. Lyons
Toogong J. Junr. Liremore
Toogong J. Junr. Liremore
Gulligal J. Charles Lloyd
Sydney J. D. Lankester
Singleton J. E. Lenehan
Lismore J. E. Lumley
Cassilis District J. F. Lawless
Coff’s Harbour J. F. Lees
Tatham J. G. Locke
Hamilton J. H. Lovett
Neutral Bay J. H. Lutge
Sydney J. J. Lamond
Sydney J. J. Lawson
Sydney J. J. Lissak
Sydney J. J. Lissak
Windsor J. K. Lethbridge
Bega J. M. Lee
Liverpool Plains District J. M. Loder
Sofala J. P. Laffan
Enfield J. P. Lennartz
Sydney J. R. Laughton & Co.
Hay J. S. Le Clere
Wardell J. S. & H. W. Lumley
Barringun J. T. Lambert
Orange District J. T. Lane
Camperdown J. T. Larkins
Mount Elliott J. T. Longford
Narranderra J. W. Lees
Eden J. W. Lees
Cook’s River Jabez Langford
Glebe Jack Lewis
Lismore Jacob August Henry Len
Braidwood District James Laign
Grafton James Laird
Penrith James Landers
Jerry’s Plains James Lane
Jerry’s Plains James Lane
Shoalhaven James Lang
Quirindi James Lanko
Paterson James Lantry
Bulli James Larkin
Camperdown James Larkins
Sydney James Latimer
Newcastle James Laughton
Halton James Laurie
Spring Ridge James Lawerence & Co.
Meringo James Lawler
Queanbeyan District James Lawler
Maitland District James Laybalt
Kirkton James Leelman
Queen’s Head James Leggatt
Munmurra James Lennon
Plattsburg James Lennox
Sydney James Leonard
‘Bugaldi’ Liverpool Plains District. James Leslie
Woolloomooloo James Leston
Cooma District James Letchfield
Bendolba James Levey
Sydney James Lewis
Wellington James Lillyman
Bowling Alley Point James Lindsay
Grafton James Lindsay
Sydney James Linklater
Windsor James Little
Bendemeer James Lock
Goulburn James Locke
Sydney James Loder
Balmain James Lomax
Wallsend James Longworth
Coonamble James Lorimer
Cassilis James Lovegrove
Borambil creek James Lovegrove
Cassilis James Lovegrove
Mudgee District James Lowe
Bathurst District James Lowe
Barragon James Loy
Sydney James Lucas
Sydney James Lugg
Sydney James Lugg
Cambewarra James Lumsden
Parramatta James Lye
Engowra Creek James Lyle
Ganmain James Lynan
Cowra James Lynch
Ellersley James Lynch
Broke James Lynch
Mossman’s Bay James Lyons
Sydney James Lyons
Dingo Creek, Manning River James Lyons
Bathurst James Brotherton Laughton
THe Hume District James c. Leslie
Sydney James F. Liddy
Jindalee James F. Lowe
Bogongolong James F. Lowe
Plattsburg James Francis Lonergan
Paterson James Francis Lovett
Central Shoalhaven ( Terraba) James G. Lamond
Sydney James R. Love
Sydney James R. Love
Plattsburg James Ross Lawson
Orange James Stuart Leeds
Port Macquarie James Tasman Lovel
Morpeth Jane Larrymore
Morpeth Jane Larrymore
Plattsburg Jane Lidbury
Wallsend Jane Lundy
Plattsburg Jane Ann Lean
Wallsend Jane Hilda May Longworth
Plattsburg Janet Lewis
Wallsend Janet Lewis
Urana Janet Lublin
Gresford Jean Lawrie
Gresford Jeanne Greig Lawrie
Sydney Jeremiah Leary
Gundagai North Jeremiah Leary
Newcastle Jeremiah Ledsam
Coonamble Jeremiah Lehane
Broke Jessie Louisa Loder
Yass District Jno. Lawless
Wallsend Jno. Leach
Singleton Jno. Loder
Cobbora Job Lever
Prospect & Sherwood John Lackey
Sydney John Lackey
Guildford John Lackey sen.
Sydney John Lahiff
Sydney John Laing
Sydney John Laing
Temora John Lambert
Newcastle John Lamont
Wagga Wagga John Lamperes
Singleton John Lancaster
Sydney John Lander
Windsor John Lane
Cassilis John Lang
Plattsburg John Lang
Singleton John Langhorn
Bombala John Langhorne
Bundarra John Larkins
Capertee John Larkins
Wallsend John Laverick
Bowthorn John Lavis
Sydney John Lawerence
Guildford John Lawerence
Sydney John Lawerence
Cassilis District John Lawless
Wallsend John Lawson
Tragere John Leader
Boro John Leahan
Tynapagee John Leck
Winsdor District John Ledam
Cudgegong (Mudgee) John Lee
East Maitland John Lee
West Maitland John Lee
Clarence Town John Lee
The Junction John Lee
Condobolin John Lees
Mount Hope John Lees
Wagga Wagga John Leitch
Forbes John Lemons
Singleton District John Lethbridge
Bundara John Leverett
‘Tasman’ John Lewis
Plattsburg John Lewis
North Sydney John Liggins
Tichborne John Linch
South Lead John Lindsay
Molong John Liscombe
Molong John Liscombe
Young John Little
Darlington John Lloyd
Rylestone District John Lloyd
Lallarook John Lloyd
Eden John Llyod
Delegate John Locke
Vere John Logue
Plattsburg John Lonergan
Springdale John Long
Jerry’s Plains John Long
Sydney John Longford
Bathurst John Loscombe
Carcoar District John Loudon
Walcha John Love
Wallsend John Love
Bundarra John Loverett
Wiseman’s Creek John Lovett
Plattsburg John Lowe
Plattsburg John Lowe
Newtown John Lucas
Newtown Station John Lucas
Paddington John Luders
Killara John Luffman
Bourke John Luffman
Sydney John Luland
Wagga Wagga John Lupton
Forbes John Luraschie
Wallsend John Luxmore
Murga John Lwischie
Goulburn District John Lynch
Wollombi John Lynch
Monteagle John Lynel
Casino John Charles Law
Bendolba John D. Lord
Sydney John Dunmore Lang
Sydney John E. Liardet
Rookwood John E. Liaret
Plattsburg John Edward Linsley
Sydney John F. Landers
Rix’s Creek John Greer Lindsay
Burwood John Hector Lucas J. P.
Duke Springs John junr. Langhorn
Penrith John K. Lethbridge
Penrith John King Lethbridge
The Neapean John King Lethbridge J. P.
Boona West John M. Lachlan
Cookardinia John Patrick Lanighan
Plattsburg John senr. Lowe
Orange John T. Lane P. M.
West Maitland John Thoma Lynch
Orange John Tom Lane
Wallsend John William Leach
Wallsend Jonathan Laverick
Leet’s Vale Jonathan Leet
Elsmore Jonathan G. Lambert
Sedgefield Joseph Langham
Muswellbrook Joseph Langmaid
Camberwell Joseph Lanigan
Coopernock Joseph Lathem
Mungindi Joseph Leary
Miller’s Point Joseph Lee
Wentworth Joseph Lee
Gosford District Joseph Lees
Plattsburg Joseph Lewis
Bowenfells Joseph Lewis
Wallsend Joseph Lewis
Plattsburg Joseph Lewis
Sydney Joseph Lewton
Plattsburg Joseph Lidbury
Cheesman’s Creek Joseph Lidster
Cambewarra Joseph Linberg
Bluff Head Joseph Linz
Hill End Joseph Longton
Wallsend Joseph Longworth
Wallsend Joseph Longworth
Wallsend Joseph Lovett
Sydney Joseph Luck
Bourke West Joseph Lunn
Bourke West Joseph Lunn
Bathurst Joseph Lynch
Plattsburg Joseph A. Lewis
Broke Joseph Belcher Lawerence
Plattsburg Joseph Charles Lockett
Plattsburg Joseph Dobson Linsley
Newtown Joseph E. Lee
Wallsend Joseph Edward Lee
Wallsend Joseph Edward jnr. Lee
Boambee Creek Joseph Frederick Lee
Gunnedah Joseph George Little
Sydney Joseph J. Lockwood
Narranderra Joseph W. Lees
Bringelly Joseph W. Lowe
Newcastle Julia Ledgerwood
Wallsend Julia Logan
Gresford Kate Marion Lindeman
Gresford Kate Marion (2) Lindeman
Albury Katherine Lipsett
Wingham L. Lambert
Corowa L. Levin & Sons
Huntingdon L. Lindsay
Port Macquarie L. Lindsay
Singleton L. Loder
Lismore L. Lofts
Balmain L. Louden
Kempsey L. Ludd
Wagga Wagga District Lancelot E. Lawford M. A.
Murrawombie Lars Larsen
Sydney Leonard Harford Lindin
Broke Leslie Ernest C. Loder
Watson’s Bay Lewis Lawerence
Berrima District Lewis Levy
Plattsburg Lilias Lowe
Wallsend Lillian Linsley
Plattsburg Lillian Bertha Lewis
Wallsend Lillian Edna Leach
Gresford Lilly Lawrie
Port Macquarie District Louis Lloyd
Gresford Louisa Alice Lawrie
Wallsend Louisa Catherine Lauer
Wallsend Lucinda Locking
Wallsend Lucy Linsley
Gresford Lydia Mary May Lawrence
Rocky Glen M. Lange
Tumberumba M. Langford
Tumberumba M. Langford
Dubbo M. Laughlin
Wickham M. Lee
Narrabri M. Lewis
Lambton M. Lorraine
Moruya M. Lynch
Balmain M. J. Lyons
Kiama M. S. Love
Wentworth M. S. Love
Gresford Magdaline Annie Lawrie
Gresford Magdaline Maud Lawrie
Wallsend Maggie Llewellyn
Newcastle Margaret Laughton
Albury Margaret Layton
Wallsend Margaret Love
Broke Marian Lawerence
Plattsburg Marion Lowe
Jerry’s Plains Mark Long
Gresford Martha Lawrence
Rylestone District Martin Laurence
Glanmire Martin Lee
Wagga Wagga Martin Loughlin
Giralbone Martin Lucius
Howlong Mary Lawler
Wallsend Mary Lee
Sydney Mary Letton
Adamstown Mary Love
Adamstown Mary Love
Wallsend Mary Lovett
Orundumbi Mary Lynch
Broke Mary Lynch
Barrington Mary A. Langworthy
Ginninderra Mary a. Logan
Condobolin Mary A. Lonergan
Wallsend Mary Alice Lee
Wallsend Mary Alice Longdon
Plattsburg Mary Amy Linsley
Newtown Mary Ann Lamb
Plattsburg Mary Ann Lewis
Plattsburg Mary Ann Lochrin
Wallsend Mary Ann Longworth
Wallsend Mary Ann Lovett
Gresford Mary Ann Naomie Lawrence
Wallsend Mary Ellen Luxmore
Broke Mary Esther Louche
Wallsend Mary Harriett Lee
Gresford Mary Henrietta Logan
Gresford Mary Jane Leake
Gresford Mary Jane Leake
Wondalga Matthew Lee
Araluen Matthew Lyons
Hartley District Maurice Lynch
Coonabarabran Max Lange
Gresford Messrs. Lindeman
Tumberumbla Michael Langford
Albury Michael Langford
Sydney Michael Langley
Walcha Michael Lappin
Appin Michael Laughlan
Tarago Michael Le Count
Boro Michael Leahan
Condobolin Michael Lonergan
Bodalla Michael Lorrigan
Sydney Michael Lynch
Haslem’s Creek Michael D. Lisle
Broke Michael D. Lynch
Sydney Michael J. Looney
Cooma Milton s. Love P. M.
Woolloomooloo Miss Lambe
St. Barnabas Miss Lees
West Maitland Miss Lindley
Matland West Miss Lindley
Sydney Miss Lonergan
Rydal Miss Catherine Loftus
Sydney Miss Hannah Lynch
Huntingdon Miss Helen Lindsay
Goulburn Miss Louisa Le Breton
Woodhouselee Miss M. F. Lynch
West Wallsend Misses Lawson
Armidale Mortimer William Lewis jun.
Wallsend Moses Oliver Logan
Windsor Mrs. Langton
Tumut Mrs. Large
Tent Hill Mrs. Law
Scone Mrs. Ledger
Bomadary Mrs. Lee
Ultimo Mrs. Lees
Winsdor District Mrs. Leesom
Sydney Mrs. Levy
Winsdor District Mrs. Lillis
Gulligal Mrs. Long
Plattsburg Mrs. Lonsdale
Winsdor District Mrs. Looby
Sydney Mrs. Loton
Church Hill Mrs. Lynch
Fordwich Mrs. A. Loder
Drummoyne Mrs. A. B. Lalchere
Sackville Reach Mrs. E. Lent (?)
North Tumbulgum Mrs. Eliza Logan
St. Mark’s Mrs. Emily Lewis
St. Mark’s Mrs. Emily Lewis
Waratah Mrs. J. Lee
Kinchela Creek Mrs. J. A. Lowe
Wallsend Mrs. James Longworth
North Willoughby Mrs. Jane Leafe
Plattsburg Mrs. Jane Longworth
Forbes Mrs. Julia Lewis
Midledale Mrs. M. Lewis
Hinton Mrs. M. Lockyer
Overton Mrs. M. Longton
Bowning Mrs. M. Loomes
Langworthy’s Mrs. M. H. Langworth
Moruya Mrs. M. R. Love
Cullen Bullen Mrs. Margaret Lonergan (?)
Mandurama Mrs. Mary Lodge
Waratah Mrs. P. Lee
Brookfield Mrs. S. Leedham
Belarbigill Myles A. Lake
Sydney N. O. Lane
Balranald N. R. G. Lockhart
Tarago Napoleon Levell
Cassilis District Nelson Lawson
‘Corinna’ Nicholas Langford
Coreen Nicholas Leonard
Jerry’s Plains Noah Long
Albury District Norman P. Lockhart
Moruya Olive Lodge
Broke Olive Gertrude Loder
Moruya Oliver Lodge
Oberon P. Lidster
Sofala P. Lonerigan
Kpgarah P. Lumb
Forbes P. Lyon
Waratah North P. J. Lucy
Boggobri Patrick Lahey
Wollongong Patrick Lahiff
Scone District Patrick Lawler
Murga Patrick Layans
Bombala Patrick Leonard
Spring Hill Patrick Logan
Armidale Patrick Lynch
Balmain Patrick Lynch
Armidale Patrick Lynch
Sydney Patrick R. Larkin
Spring Hill Patricl Lohan
Wallsend Pauline Lovett
Glebe Percy Lucas J. P.
Mossman’s Bay Percy J. C. Laws
Capertee Camp Peter Lawson
Sydney Peter Lawson
Penrith Peter Lecussan
Singleton Peter Lowe
Boro Peter Luffon
Sydney Peter Lynch
The ‘Islands’ Peter Lynch
East Maitland Phillip Lane
Whealbar Phillip Le Levre
Singleton Phillip Logue
Winsdor District Pierce Lyons
Sydney Pietro Len-I
Sydney Pietro Len-I
Plattsburg Priscilla Larkin
Deniliquin R. Landale
Port Macquarie R. Laughlan
Gloucester R. Lavers
Plattsburg R. Lavis
Nimitybelle R. Laws
West Wallsend R. Leighton
Mountain Line Stn. R. Lewis
Not stated R. Lloyd
Wingham R. Longfield
Sydney R. Loseby
Windsor R. Loudon
Forbes R. A. Low
Nyngan R. G. H. Lamph
Michelago R. H. Lansdown
Gannon’s Forest R. R. Lardner
Singleton R. S. Logue
Plattsburg Rachel Lewis
Plattsburg Rachel Stewart Lowe
Anvil Creek Ralph Lee
Reid’s Flat Ralph Lowe
Wallsend Reasha Lewis
Bogan River Rebecca Lamph
Wagga Wagga Rebecca Lancaster
Paddington Rebecca Levy
Wallsend Rebecca Lewis
Plattsburg Rebecca Jane Lawson
Braidwood Rees llewellyn
Sydney Reginald L. Lyons
Wallsend Rev. Lewis
Lambton Rev. E. T. Lewis
Bungonia Rev. Eugene Luckie
Goulburn District ( Bungonia) Rev. Eugene Luckie
Woollahra Rev. Eugene John Luckie
Bathurst Rev. J. B. Laughton
Muscle Creek Rev. J. S. Laing
Armidale Rev. John Thomas Lynch
Berrima Rev. William Lanigan
Berrima District Rev. William Lanigan
Kelso Rev. William Lisle
Singleton Richard Lamplough
Singleton Richard Lamplough
Bathurst District Richard Lane
Paddington Richard Lawerence
Sydney Richard Lawerence
Sebastopol Richard Lawler
Goulburn Richard Leigh
Rainbow Reach Richard Lumsden
Surry Hills Richard Luscombe
Surry Hills Richard Luscombe
Wentworth Richard Lynch
Goulburn District Richard Lynham
Queanbeyan Robert Latimer
Grafton South Robert Layton
Windsor Robert Leddra
Numba Robert Leslie
Orange Robert Lessels & Son
Singleton District Robert Lethbridge
Albury Robert Lewes
Camden Robert Linn
Mulgoa Forest Robert Linn
Mossman’s Bay Robert Little
Hillston Robert Logan
Wollongong Robert Longmore
Wallsend Robert Lovett
Forbes Robert Low
Forbes Robert Low
Crudine Robert Lowe
Mudgee Robert Lowe
Cowra Robert Lowes
Corowa Robert Lowes
Mossman’s Bay Robert Lowick
Redfern Robert Lucas
Bogo Robert Luff
Murrumbidgee River Robert Luff
Cambewarra Robert Lumsden
Wallsend Robert Lundy
Redfern Robert Lynn
Fordwich Robert Lyons
Sydney Robert E. Lyons
Wallsend Robert Edward Lee
Wallsend Robert Edward Love
Glen Morrison Robert J. Lewis
Gloucester Roger Lavers
Sydney Roselind Lucy Lodge
Newcastle Rudolph Langer
Wallsend Ruth Lewis
Nundle S. Lambert
Moulamein S. Lapp
Minmi S. Ling
Tuena S. Sen. Lynch
Menah S. E. Lowe & others
Sydney S. T. Leigh & Co.
Sydney S. T. Leigh & Co.
Cundletown S. Victoria M. Lee
Scone District S.P. Lawler
Parramatta Samuel Lawrence
Condobolin Samuel Lees
Not stated Samuel Lilly
Not stated Samuel Lilly
Not stated Samuel Lilly
Morpeth Samuel Ling
Glen Innes Samuel Luxton
Mundooran Samuel Lynch
Mundooran Samuel Lynch
Circular Quay Samuel R. Lawerence
Gresford Sarada Lawrence
Gresford Sarah Lawrence
Gresford Sarah Lawrence
Coonamble Sarah Lehane
Fernmount Sarah Litchfield
Gresford Sarah Ann Lawrence
Gresford Sarah Jane Lill
Plattsburg Sarah Jane Linsley
Howlong Sarah M. Lester
Newcastle Scott Lewis Lang
Nimitybelle Senior-constable Lea
Eurobodalla Senior-constable H. Lea
Queanbeyan Sergeant Robert Latimer
Muswellbrook Sidney Lea
North Sydney Sidney H. Lester
Cobar Sir J. Lackey
Plattsburg Stanley Lean
Belmont Sun Hop Lee
Broke Susan Lancaster
Gresford Susan Lill
Wallsend Susan Longdon
Muswellbrook Sydney Lea
Stroud T. Laman
Port Stephens T. Laman
Maclean T. Lamy
Boatharbour T. Leahy
West Wallsend T. Lee
Barringun T. Lees
Lochinvar T. Leonard
Lambton T. Lewis
Gunning T. Line
Lismore T. Lofts
Wagga Wagga T. Look
Barmedman T. Love
Wagga Wagga T. Lowey
Armidale T. Lynch
Paddington T. Lynch
Wallsend T. B. Laing
Condobolin T. E. Leak
Forbes T. G. Lane
Uralla T. G. Leece
Rlystone District T. J. Lawson
Forbes T. L. Loder
Mungindi T. R. Lomax
Hillston T. S. Lee
Liverpool T. W. Learoyd
Willy Wally Teresa Lovegrove
Broken Hill Thedore Lange
Cassilis Thedore Howard Lane
Plattsburg Theophilus Lidbury
Stroud Thoma Laman
Ironbarks Thomas Lake
Stroud Thomas Laman
Stroud Thomas Laman
Dubbledah Thomas Landers
Warialda Thomas Lane
Bombala Thomas Langhorn
Singleton Thomas Langsford
Mount Vincent Thomas Latter
Nowendoc Thomas Laurie
Wallsend Thomas Laverick
Gloucester Thomas Lavers
Nowendoc Thomas Lawrie
Sydney Thomas Layton
Hanging Rock Thomas Leavy
Sydney Thomas Leavy
Bell’s Creek Thomas Lee
Sydney Thomas Lee
Wallsend Thomas Lee
Brookfield Thomas leedham
Binnaway Thomas Leenard
Deniliquin Thomas Leetham
Plattsburg Thomas Leonard
New Park Thomas Leonard
Newpark Thomas Leonard
Sydney Thomas Leonard
Forbes Thomas Leslie
Gundagai South Thomas Leslie
Sydney Thomas Lewis
Walgett Thomas Lewis
Wallsend Thomas Lewis
Wallsend Thomas Lewis
Paterson Thomas Lewis
Moulamein Thomas Linton
Plattsburg Thomas Llewellyn
Spring Ridge Thomas Loch
Sydney Thomas Lock
Yarraman Thomas Lock
Warrah Thomas Lockyer
Breadalbane Thomas Lodge
Forbes Thomas Logan
Plattsburg Thomas Lonergan
Branxton Thomas Long
Rix’s Creek Thomas Longworth
Corowa Thomas Loughrey
Barmedman Thomas Love
Bowral Thomas Loveridge J. P.
Wallsend Thomas Lovett
Glebe Thomas Lucas
Summer Hil Thomas Lucy
Wallsend Thomas Lundy
Tarcutta Thomas Lunt
Little Billabong Thomas Lunt
Luntsvale Thomas Lunt
Tarcutta Thomas Lunt
Albury Thomas Lunt
Burrowa District Thomas Lycehurst
Tenterfield Thomas A. Lewis
Rylstone Thomas E. Love
Sydney Thomas H. Lewis
Sydney Quarter Sessions. Thomas H. Lewis
Broke Thomas Henry Lancaster
Plattsburg Thomas Henry Lewis
Muttbilly Thomas J. Ledge
Wallsend Thomas John Llewellyn
Glen Alice Thomas P. Larkins
Broughton Creek Thomas Ross Lewers
Oaks Timothy Lacey
Oaks Timothy Lacey
Camden District Timothy Lacy
Forbes Timothy Lewis
Wollongong Timothy Wood Lee
Moulamein Trustees Local Hall
Yowaka Trustees Local Hall
Yetman V. Lolatto
Sydney Valentine Lolato
Grafton Vivian Layton
Merewether W. Lacey
Richmond W. Lackey
Ben Buckley W. Lahy
Sydney W. Laidley
Singleton W. Lamplough
Bourke W. Landon
Singleton W. Lane
Hay W. Lang
Coolamon W. Lange
Wagga Wagga W. Langford
Windsor W. Langton
Langworthy’s W. Langworthy
Bourke W. Lanhlands
Sydney W. Lannen
Wallsend W. Larkin
Clarence Town W. Latimer
Denison Town W. Latimer
Mount Tereel W. Leard
Mount Terell W. Leard
Adamstown W. Lee
Camperdown W. Lee
Port Macquarie District W. Lee
Rockley W. Leechey
Moss Vale W. Lenehan
Rydal Station W. Lenehan
Bundarra W. Leverett
Grong Grong W. levinge
Armidale W. Lewis
Kiama W. Lewis
Parramatta W. Lewthwaite
Grafton W. Lickiss
Jesmond W. Lightfoot
West Maitland W. Lipscombe
Wingham W. Little
Callan Park W. Little
Sydney W. Livermore
Not stated W. Lloyd
Plattsburg W. Lochvin
Brodie’s Plains W. Lockley
Maitland W. London
Liverpool W. Long
Camden W. Longhurst
Sunny Corner W. Longton
Lithgow W. Lord
Parramatta Junction Stn. W. Lord
Sofala W. Lourey
Nowra W. Lovegrove
Mudgee W. Luck
Singleton W. Luckman
Narrandera W. Lupton
Sydney W. Lutton
Sydney District W. Lydiate
Bexhill W. (Mayfield) Le Warne
Condobolin W. A. Loftus
Parkes W. A. Lorking
Sydney W. B. Lee
Sydney W. B. Little
Bathurst W. B. Lucas
Bingera W. C. Lawson
The Gwydir District W. C. Lawson P. M.
Balmain W. C. Leslie
Balmain W. C. Leslie
Woollahra W. F. Latimer
Junee Junction W. G. Ledsam
Rolland’s Plains W. H. Lancaster
Cassilis W. H. Lee
Narrabri W. H. Leek
Mudgee W. H. Lester
Cobbora W. J. Lawless
Singleton W. J. Liverside
Singleton W. L. Lamplough
Mudgee W. R. Lester
Newcastle W. R. Logan
Mossman’s bay W. S. Leigh
Mudgee District W. senr. Lawson
Trunkey W. T. Lee
Liverpool W. T. Long
Grafton Walter Lowe
Milparinka Walterus Le Brun Brown P. M.
Glanmire Wer Long
Wallsend Wilfred Lean
Newcastle William Laidley & Co.
Wickham William Laing
Albury William Lakeman
Borambil William Lamb
Leichhardt William Lamb
Balmain William Lamont
THe Hawkesbury District William Lamrock
Windsor William Lane
Sydney William Lang
Sydney William Lang
Denham Court William Langfield
Branxton William Langlands
Wylie’s Flat William Langsford
Berrumbed William Langthorne
Riverstone William Langton
Riverstone William Langton
Stroud William Langworthy
Berrima William Lanigan
Cowra William Larkin
Plattsburg William Larkin
Denison Town William Latimer
Bateman’s Bay William Latta
Bateman’s Bay William Latta
Clyde River William Latta
Walcha & Bendemere District William Lawler
Ereman William Lawson
William William Lawson
Carcoar District William Lawson
Albury William Layton
Clarence Distirct William Layton
Cassilis District William Leard
Kars Springs William Leard
Anvil Creek William Leaver
Port Macquarie William Lee
Adamstown William Lee
Never Never William Lee
Wyong William Lees
Wyong William Lees
Combremelon William Leighton
Sydney William Lemmon
Forbes William Leslie
Condobolin William L’Estrange
Tamworth William Letrey
Greta William Lewis
Armidale District William Lewis
Anvil Creek William Lindsay
Rix’s Creek William Lindsay
Wickham William Lindus
Ellalong William Ling
Kelso William Lisle
Yass District William Lithgow
Goulburn District William Lithgow
Burwood William Little
John’s River William Little
Luskintyre William Little
Enmore William Livermore
Mount Macdonald William Llewellyn
Plattsburg William Lochrin
Plattsburg William Lochrin
Winsdor District William Lockery
Stamford William Lockhart
Wamberall William Long
Jerry’s Plains William Long
Dungog District William Longbottom
Singleton William Lovegrove
Dunkeld William Lowe
Clarence Town William Lowe
Dunkeld William Lowe
South Lead William Loxley
Sydney William Lukins
Ashfield William Lumsdaine
Sydney William Lumsden
Wallsend William Lundy
Gilgai William Lunney
Wellington William Lynch
Branxton William Lynch
Sydney William Lysaght
Temora William Lysle
Croobyer William A. Leer
Plattsburg William Alfred Larkin
Bergalia William Alfred Leer
Glen Innes William C. Lawson
Sydney William Charles Lesslie
Woollahra William D. Lee
Albury William E. Lamport
Dunnolly William H. Langsford
Parramatta William Henry Lester
Balmain William J. Lewis
Burrawang William Joseph LAWLER
Canterbury William L. Lawson
Orange William M. Lee
Adelong William Margrave Lyttleton
West Maitland William Patrick Leonard
Gunnedah William Poulton Lee
Morpeth William R. Logan
West Maitland William T. Lee
Wallsend William Teasdale Lee
Wallsend William Thomas Llewellyn
Wallsend Winifred Leman
Newcastle Wm. Laing
Bateman’s Bay Wm. Latta
Forbes Wm. Lester
Mossman’s Bay Wm. Liggins
Moulamein Wm. Linton
Bishop’s Bridge Wm. Lowdon
Sydney Wm. Lydiard
Ballina Wm. John Langham
Gosford Wm. Joseph Lloyd
     
Likes(0)Dislikes(0)